13 березня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Володимиром Малишко та асистентом кафедри Яною Горбатюк відвідали середню загальноосвітню школу № 12 м. Києва, де провели лекцію на тему «Права та обов’язки неповнолітніх в Україні» та вікторину «Кращий знавець права».
Також в цей день студенти разом із старшим викладачем кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич відвідали середню загальноосвітню школу № 67 м. Києва, де провели правову вікторину «Я і мої права». Студенти 2 курсу Роман Бондаренко, Анастасія Приймак та Юлія Чумак поділилися своїми знаннями та набутим досвідом з учнями щодо правового регулювання та законодавчого закріплення прав неповнолітніх в Україні, особливостями гарантування цих прав та ін. Після лекції учням школи було запропоновано взяти участь у правовій вікторині «Кращий знавець права», під час якої відбулася справжня дискусія. За активність та правові знання учасники вікторини отримали подяки від директора Юридичного інституту.