6 березня 2013 року в рамках проведення фахової ознайомлювальної практики в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів 1 курсу з відомим в Україні адвокатом, партнером Правової групи "Павленко і Побережнюк" - Олександрою Павленко. Олександра Павленко є професійним юристом в галузі корпоративного та виборчого права, цінних паперів та політичної адвокатури.
Особливу увагу адвокат приділила тонкощам професіоналізму та компетентності юриста-практика, його морально-діловим якостям, а також на власному прикладі проілюструвала алгоритм досягнення вершин професійної майстерності в галузі юридичного бізнесу, що стане у нагоді майбутнім юристам на шляху до оволодіння практичними навичками в галузі юриспруденції. Так, Олександра Павленко за результатами 2010 року увійшла до «30 найбільш успішних адвокатів України» (видавництво «Фокус»), ввійшла в рейтинг «ТОП-100 успішних керівників бізнесу» (в сфері юридичного бізнесу). У 2012 році вона увійшла до п’ятірки відомих жінок-юристів (за версією "Forbes Woman") та до списку провідних українських юристів щорічного дослідження «Юридичні фірми України» (видавництво «Юридична практика»). Зустрічі такого характеру допомагають студентам набувати в Юридичному інституті не лише теоретичні знання, а й практичні вміння та навички, що допоможе молодим фахівцям реалізувати себе на сучасному ринку праці.