Коли настає весна – відчуваєш потяг до чогось прекрасного, справжнього та щирого. Тому не випадково в перший день весни студенти групи ПР-201 у супроводі наставника Олени Макеєвої долучилися до скарбниці духовності - відвідали Національний художній музей України.
Майбутні юристи розширили свій естетичний кругозір, познайомившись з класичними творами живопису ХІХ ст., українського авангарду та мистецтвом тоталітарної доби, новітніми течіями живопису межі ХХ-ХХІ ст., зібранням графіки від стародруків до сучасності, адже фонди Національного художнього музею України налічують близько 40000 експонатів. Усі були вражені красою та неперевершеністю колекції іконопису, козацьких портретів ХVІІІ ст., колекції народних картин «Козак Мамай». Студенти 302 групи відвідали Державний музей авіації України, який є найбільшим в Україні музеєм технічного профілю. Побратимами музею є Музей польської авіації (м. Краків), головний галузевий музей історії цивільної авіації Росії (м. Ульянівськ) та Національний музей авіації та космонавтики США. На території площею 20 гектарів зібрано понад 70 експонатів: гелікоптерів, ракетоносців, винищувачів, навчально-тренувальних та пасажирських літаків Відвідування музеїв сприяє формуванню духовної культури та естетичних смаків молодого покоління, вихованню духовно розвиненої особистості.