Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя. Відчути усю гармонію театрального життя мають змогу студенти Юридичного інституту, які регулярно відвідують театри м. Києва.
26 лютого студенти групи ПР-304 відвідали Національний академічний театр імені Лесі Українки, де із захопленням переглянули комедію в трьох діях «Удаваний хворий», вічну історію про людей, людські страхи, самотність і любов. 27 лютого 2013 р. студенти групи ПР-204 відвідали Київський академічний театр драми і комедії, що виник на хвилі демократичних змін у суспільстві наприкінці 70-х років XX століття та є широко відомим і популярним у глядачів, авторитетним серед фахівців. Театральне мистецтво має значні можливості впливу на особистість – на її інтелектуальний і духовний стан, формує світогляд і світобачення людини, визначає рівень культурного розвитку суспільства, має великий вплив на суспільну думку і має всі можливості для консолідації української нації.