З метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, організації активного відпочинку та популяризації волейболу 28 лютого 2013 року у спортивному залі Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету було проведено гру у волейбол між студентами коледжу та Юридичного інституту НАУ.
В змаганнях прийняли участь 2 команди. В запеклій спортивній боротьбі перемогу виборола команда Промислово-економічного коледжу. Усім учасникам змагань були вручені медалі, а команді-переможцю кубок. Бажаємо молодим спортсменам нових звершень, успіхів у навчанні, добрих, вірних друзів та завжди мати впевненість у своїх силах, щоб здобувати нові перемоги.