23 лютого 2013 року у Юридичному інституті Національного авіаційного університету відбувся День відкритих дверей, на який завітали абітурієнти та їх батьки. Гостей зустрічали викладачі та студенти, які під час реєстрації вручили майбутнім абітурієнтам інформаційні буклети.
Захід розпочався із знайомства гостей з представником Інституту доуніверситетської підготовки Оленою Світлою, яка розповіла про набір учнів 10-11 класів на 4-х та 8-ми місячні курси з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади та до зовнішнього незалежного оцінювання. З привітальним словом до гостей звернулися представники адміністрації Юридичного інституту: директор Ірина Сопілко, заступники, завідувачі кафедрами, які проінформували абітурієнтів про умови вступу в інститут, структурні підрозділи, особливості підготовки юристів за спеціалізаціями. У ході зустрічі директор Ірина Сопілко разом з представниками Студентської ради провели екскурсію по інституту. У Залі судових засідань для абітурієнтів студенти третього курсу відтворили судові дебати з кримінального процесу, а в криміналістичній лабораторії продемонстрували процедуру зняття відбитків пальців як частини процесуальних дій розслідування злочину. Наприкінці заходу співробітники та студенти Юридичного інституту висловили щирі слова побажання побачити нинішніх абітурієнтів в якості майбутніх студентів інституту.