20 лютого відбулась зустріч студентів 1 курсу Юридичного інституту з приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Мариною Тиминюк.
У ході заходу обговорювались особливості застосування на практиці основних положень Закону України «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» з огляду на оновлення чинного законодавства. Було підкреслено, що діяльність нотаріуса повинна спрямовуватися на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів. Марина Тиминюк акцентувала увагу на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, а відтак, на професійних і морально-етичних стандартах їх діяльності, розумінні нотаріусами призначення та відповідального характеру обраної професії відповідно до вимог Кодексу професійної етики нотаріусів України. Подібні заходи сприяють фаховому становленню студентської молоді, передачі їй набутого досвіду практичними працівниками, формуванню стійкого розуміння про відповідальний характер професії юриста незалежно від обраної сфери діяльності.