14 лютого 2013 року студентська рада Юридичного інституту створила святковий настрій у центральному корпусі Національного авіаційного університету.
День усіх закоханих, як і завжди, пройшов цікаво, весело та незабутньо. Навіть до традиційного заходу студради НАУ – студентських шлюбів Юридичний інститут підійшов з креативом. Кожна пара, яка вирішила «узаконити» свої відносини, окрім жартівливого свідоцтва про шлюб, отримала ще й обручки. Дійство відбувалося як у справжньому РАЦСі: наречені, обручки, фата та марш Мендельсона. Студентська рада ЮІ вирішила не зраджувати своїм традиціям, «пошта кохання» справно працювала. Янголи в коридорах підіймали настрій усім оточуючим не лише одним своїм виглядом, але й приємними листівочками. Усі бажаючі могли відповісти на питання про найромантичніший день в році і гарантовано отримати маленькі подаруночки. Усі події Дня Св. Валентина в Юридичному інституті відображені у відеоролику, який незабаром з’явиться на офіційному сайті ЮІ та в соціальних мережах.