13 лютого 2013 року у Спеціалізованій школі № 185 ім. В. Вернадського з поглибленим вивченням фізико-математичних дисциплін, доцент кафедри повітряного, космічного та екологічного права Юрій Корнєєв разом із студентами 304 групи Інною Раїнчук, Оленою Бабенко, Катериною Сірук провели правову вікторину з “Правознавства”.
Вікторина проходила у формі брейн-рингу між учнями 10-11 класів та складалася з 2 етапів. Кожен учасник мав змогу проявити власну ерудицію та кмітливість з правових питань, даючи відповіді на поставлені запитання. У ході запеклої боротьби перемогу здобув Микита Вербицький (1 місце), Агафонов Артем (2 місце), Аліна Хомчук (3 місце). Старшокласники також отримали детальну інформацію про напрями та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в НАУ та умови вступу до вищого навчального закладу. Завершенням заходу стало заключення угоди про співробітництво. Проведений правоосвітній захід допоміг не лише визначити “кращих знавців права”, а й зацікавити учнів при виборі майбутньої професії.