Театральне життя Києва насичене різними яскравими та неординарними подіями. Студенти ЮІ завжди в курсі останніх подій, стежать за репертуаром київських театрів та відвідують цікаві вистави.
Отож, відкривається завіса – театр починає своє життя. Пристрасті, що вирують на сцені, завжди захоплюють присутніх. Напруга не спадає до фінальної сцени, й зал вибухає шквалом оплесків. Театр – це інша, особлива, незвична історія в житті кожного з нас й долучитись до прекрасного намагається кожен, хто переступає поріг нового світу. 25 січня 2013 року студенти групи ПР-102 разом із наставником Юлією Белугою відвідали Київський академічний театр російської драми імені Лесі Українки та переглянули трагікомедію «1001 страсть или мелочи жизни», присвячену 150-річчю з Дня народження А.П. Чехова. 28 січня 2013 року студенти групи ПР-304 у супроводі наставника Ганни Грабовської відвідали Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де із захопленням переглянули виставу про любов «Чотири причини вийти заміж». 29 січня 2013 року студенти групи ПР-204 відвідали Національний академічний театр ім. Івана Франка, ознайомились з його історією, репертуаром та плеядою акторів, які виступали на його сцені. Долучившись до культурного життя м. Києва, студенти збагатилися частинкою величі російської та української літератури, оскільки кожен похід у театр – це маленьке відкриття, яке не тільки дозволить відпочити душею, але й отримати заряд позитивних емоцій, відволіктися від буденної суєти.