4 лютого в Юридичному інституті продовжив свою роботу Центр медіації, створений на виконання Плану заходів профілактики правопорушень. Цього разу його учасники обговорювали актуальні питання патріотичного виховання молоді.
Рогатюк Анастасія (група ПР-302) у своїй доповіді «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова! (до Міжнародного дня рідної мови – 21 лютого)» зауважила, що саме мова є основною ознакою нації, формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, зберігає його культурні здобутки. Тому молоде покоління нашої держави повинно не лише зрозуміти велич та красу своєї мови, а й берегти і плекати її. Гринюк Іван (група ПР-204) у доповіді «Наша сила в єдності (до дня Соборності в Україні – 22 січня)» зупинився на історичних витоках національного свята – Дня Соборності, яке стало могутнім виявом волі українців до етнічної та територіальної консолідації, свідченням їх самоідентифікації та єдності, важливим державотворчим фактором сучасної України. Дерев’янко Олександр ( група ПР-304) у доповіді «Захищати Батьківщину – обов’язок кожного (до Дня захисника Вітчизни – 23 лютого)» зазначив, що це всенародне свято є даниною героїчним традиціям нашого народу, виявом любові й пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав Батьківщину та відстоював її незалежність. Ознайомитися докладно з доповідями студентів можна в рубриці «Молодь і закон» на сайті Юридичного інституту: www.law.nau.edu.ua