29.01.2013 р. відбулося підсумкове засідання Комісії з якості Юридичного інституту за період з вересня 2012 р. по січень 2013 р. Голова комісії Ірина Сопілко вказала на важливість виконання вимог процесу планування надання освітньої та наукової послуги згідно з вимогами стандарту ISO 9001-2008.
Особливу увагу було приділено науковій та профорієнтаційній роботі інституту. За звітний період було укладено 10 угод про співробітництво між Юридичним інститутом та середніми загальноосвітніми школами, навчальними закладами I-IV рівня акредитації про співпрацю з організації подальшого навчання випускників в ЮІ, спільну дослідницьку діяльність, організацію конференцій, круглих столів, публікацію статей, обмін науковою інформацією. За підсумками проведених конференцій, науково-практичних семінарів, круглих столів Комісія ухвалила: висновки, отримані в результаті проведення заходів впроваджувати: у навчальний процес – під час написання курсових та дипломних робіт студентами перших-п’ятих курсів; у науково-дослідну роботу щодо підготовки тез-доповідей студентами ЮІ для участі у конференціях; у навчально-методичний процес – при підготовці до лекційних та практичних занять дисциплін кафедр. За результатами проведення профорієнтаційних заходів зі школами, ліцеями м. Києва були прийняті рішення: організовувати подібні заходи щомісяця із залученням студентів ЮІ; вважати проведення таких заходів основою для подальшого співробітництва.