24 січня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із завідувачем кафедри господарського права і процесу Наталією Корчак та доцентом кафедри Валентиною Козирєвою відвідали Київський професійно-педагогічний коледж ім. Антона Макаренка, де провели судові дебати з господарського процесу та правову вікторину «Найкращий знавець господарського права і процесу».
У судових дебатах від Юридичного інституту взяли участь Анастасія Жилкова, Денис Овчинников, Антон Княженко, Ольга Маковецька, Марія Підопригора, Роман Бондаренко, Анастасія Рогатюк та Вікторія Гутій. Продовженням знайомства із студентами коледжу стало проведення інтелектуальної вікторини «Найкращий знавець господарського права і процесу» між студентами 3 курсу груп 46 Ю 3-9, 47 Ю 3-9, 48 Ю 3-9. Переможцям було вручено сертифікати «Найкращий знавець господарського права і процесу». Проведені заходи сприяли налагодженню співпраці між Юридичним інститутом НАУ та Київським професійно-педагогічним коледжем ім. Антона Макаренка у сфері науково-дослідної, навчально-методичної та соціально-культурної діяльності.