23 січня 2013 року у нічному клубі «FORCAGE» відбувся перший в історії Юридичного інституту конкурс краси, у якому взяли участь 5 красунь, які претендували на звання найкрасивішої дівчини інституту.
До складу журі входили директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, голова творчого об’єднання студентів та аспірантів НАУ – Віталій Гвоздецький, директор військово-спортивного клубу «Полігон-Альфа 11т» - Юрій Лисневич, голова студентської ради Національного авіаційного університету – Олександр Бондарев та голова журі – проректор НАУ з навчально-виховної роботи Ярослав Козачок. Конкурсантки розповідали і показували те, чим захоплюються, демонстрували свої таланти у спеціальних конкурсах та завданнях, дивували присутніх креативністю своїх вбрань з підручних матеріалів. В результаті об’єктивного суддівства, ніхто з красунь не залишився непоміченим. Кожна з дівчат отримала звання - міс усмішка, міс оригінальність, міс елегантність, міс чарівність та міс привабливість, а також була нагороджена приємними подарунками від дирекції Юридичного інституту та спонсорів. Віце-міс ЮІ стала Крістіна Широкова, студентка 4-го курсу, а жадану корону отримала Анна Лейник, також студентка 4-го курсу, саме вона представлятиме Юридичний інститут на конкурсі краси «Міс НАУ 2013». Отож, побажаємо їй успіху та перемоги в університетському конкурсі!