23 січня 2013 року в Юридичному інституті НАУ відбувся конкурс промов «Слово про Україну», присвячений Дню Соборності України. Своє ораторське мистецтво продемонстрували студенти 2-го курсу Юридичного інституту та учні 10 – 11-х класів середніх загальноосвітніх шкіл № 12, 18, 26, 40, 60, 222, 319, спеціалізованих шкіл № 7, 24, 149, 159, 166, 211, 246, ліцеїв № 227 імені М.М. Громова, «Голосіївський» та гімназій «Академія», Київська № 154.
Конкурс проходив у два етапи. У першому етапі конкурсанти виступали з промовами на заздалегідь запропоновану тему «Слово про Україну», у яких були висвітлені питання історичної та культурної спадщини нашого народу, віри в краще майбутнє нашої Батьківщини, ролі кожного громадянина у становленні правової держави. За результатами проведення даного етапу було відібрано шість фіналістів, які продовжили подальше змагання. У другому етапі фіналісти повинні були дати відповідь на питання «Я і Україна через 10 років». Переможцями конкурсу стали: учениця Спеціалізованої школи № 7 імені М. Рильського - Дар’я Маршеніна (І місце), учень Середньої загальноосвітньої школи № 26 - Тарас Хотянівський (ІІ місце), учень Спеціалізованої школи № 159 - Роман Спірідонов (ІІІ місце). Конкурс вкотре засвідчив, що мистецтво володіння словом, без сумніву, притаманне лише справжнім знавцям рідної мови. Але в природі немає непідкорюваних людиною вершин. Наполеглива праця, нестримне бажання, постійний саморозвиток і самовдосконалення, тверда впевненість у собі — запорука успіху кожної людини, котра прагне осягнути безмежний світ красного письменства.