Важливим напрямом виховної роботи Юридичного інституту є формування професійної культури студентів. Одним із елементів професійної культури юристів є естетична культура, змістом якої є формування у майбутніх фахівців естетичних поглядів, смаків, почуття прекрасного. Тому закономірним було відвідання студентами Юридичного інституту протягом листопада-грудня театрів.
24 листопада 2012 року студенти групи ПР-101 Юридичного інституту разом з наставником Іриною Тимкович переглянули в Молодому театрі поетично-музичну виставу «Інкрустації» за віршами різних періодів життя великої української поетеси Ліни Костенко. 13 грудня 2012 року студенти груп ПР-102, ПР-304 у супроводі наставників груп Юлії Белуги та Ганни Грабовської відвідали Державний драматичний театр імені Івана Франка, у якому із захопленням переглянули психологічний детектив «Маленькі подружні злочини» - історію любові-ненависті двох неординарних особистостей. 19 грудня 2012 року студенти групи ПР-201 разом з наставником Оленою Макеєвою відвідали Київський академічний Молодий театр, де вони переглянули комедію Тетяни Іващенко «Empty Trash» (спалюємо сміття). Участь в різноманітних формах дозвілля надає можливість студентам реалізувати свій творчий потенціал та створює умови для самовдосконалення та самореалізації.