18 грудня 2012 року на виконання Плану профорієнтаційної роботи Юридичного інституту кафедра теорії та історії держави і права провела круглий стіл на тему: «Чим мене приваблює юридична професія?» за участю старшокласників Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського та студентів інституту.
З привітальним словом до учасників заходу звернулися директор Юридичного інституту Ірина Сопілко та завідувач кафедри теорії та історії держави і права Іван Бородін, які підкреслили значущість професії юриста на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Безпосередню участь у роботі круглого столу взяли: Олександр Чабах – старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, студенти першого й другого курсів: Марія Рощук, Владлена Вінніченко, Євгеній Горбенко, Юлія Лобода, Тетяна Сіроченко, Ірина Ткачик. У процесі роботи круглого столу розглядалися питання історії виникнення та становлення юридичної професії, особливостей роботи суддів, призначення професії прокурора, ролі та значення адвокатської діяльності, особливостей професії нотаріуса та престижу професії юриста взагалі. Запрошені мали можливість дізнатися також про переваги та особливості навчання в Юридичному інституті НАУ.