17 грудня 2012 року для студентів-магістрів 502 групи Юридичного інституту провів відкриту лекцію начальник відділу міжнародного співробітництва та зв’язків Головного управління міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України, старший радник юстиції Олексій Бебель на тему: «Міжнародне співробітництво прокуратури України».
Під час зустрічі студенти мали змогу дізнатися про роботу такого підрозділу Генеральної прокуратури України як Головне управління міжнародно-правового співробітництва. Також, Олексій Бебель ознайомив студентів із змінами законодавства, яке регулює діяльність прокуратури України, проаналізував питання міжнародного співробітництва прокуратури України, розглянув генезис координаційної діяльності органів прокуратури. Шляхом проведення подібних зустрічей з практикуючими юристами студенти отримують можливість дізнатися про специфіку реалізації теоретичних положень українського законодавства на практиці.