13 грудня 2012 року до Всеукраїнського тижня права та в рамках профорієнтаційної роботи Юридичним інститутом було проведено круглий стіл на тему «Роль та цінність права у житті людини» в ліцеї № 227 імені М.М. Громова міста Києва.
У роботі круглого столу взяли участь старший викладач кафедри теорії та історії держави та права, старший наставник Юридичного інституту НАУ Олена Макеєва, заступник директора з виховної роботи ліцею № 227 ім. М.М. Громова Ірина Козлова, вчитель історії та правознавства Ніна Пилипака, студенти 2 курсу Юлія Козацька, Анастасія Банах, Ірина Слесар, Наталія Лапа, Сергій Швець та учні 9-х класів. Обговорювалися питання соціальної цінності права, основних прав, свобод та обов’язків громадян, сутності та змісту Загальної декларації прав людини, профілактики протиправної поведінки у дитячому та молодіжному середовищі, діяльності Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Уповноваженого Президента України з прав дитини. Наприкінці зустрічі школярі дізнались про переваги навчання в НАУ та підготовчі курси Інституту доуніверситетської підготовки.