13 грудня 2012 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права студенти Юридичного інституту відвідали Авіакосмічний ліцей імені І. Сікорського Національного авіаційного університету.
Під час проведення заходу учні отримали інформацію про права людини та способи їх реалізації, переглянули відеоролики присвячені даній тематиці. Наприкінці зустрічі студенти провели вікторину «Найкращий знавець права», участь у якій взяли п’ять команд, до складу яких увійшли по чотири учні та один студент 2-го курсу Юридичного інституту. Крім того, до участі у грі залучались вболівальники, які у перервах між конкурсами мали змогу проявити власну ерудицію та кмітливість з правових питань, даючи відповіді на поставлені запитання. Вікторина проходила у формі брейн-рингу, питання для якого розробили студенти п’ятого курсу, зміст яких стосувався основ правознавства, Конституції України та Загальної декларації прав людини. За результатами запеклої боротьби перемогу здобула команда 302 групи на чолі із головою профкому ЮІ Машою Рощук. Усі учасники були нагороджені сертифікатами, а переможці книгами. Проведений правоосвітній захід допоміг не лише визначити «кращих знавців права», а й організувати культурне дозвілля молоді.