12 грудня 2012 року Юридичним інститутом в спеціалізованій школі №24 ім. О. Білаша м. Києва було проведено урок на тему: «Дотримання прав людини – пріоритет держави та суспільства», присвячений річниці проголошення Загальної декларації прав людини.
Метою проведення даного заходу є формування правової компетентності у старшокласників щодо основних прав і свобод особистості та способів їх захисту, закріплених у міжнародному та національному законодавстві. У ході правового уроку були розкриті питання пов’язані з історією формування концепції прав людини, міжнародно-правовими актами в сфері прав людини, юридичною природою Загальної декларації прав людини 1948 року, компетенцією органів ООН та Ради Європи в сфері прав людини, а також акцентована увага учнів на правах, свободах та обов’язках громадянина, які визначають принципи взаємовідносин держави й особи.