11 грудня 2012 року на виконання Плану роботи зі студентами Юридичного інституту у гуртожитку №13 студмістечка НАУ був проведений конкурс «Найкраща кімната гуртожитку №13». Мета даного заходу – відзначити тих, хто постійно підтримує порядок у своїх помешканнях та заохотити інших до створення чистоти та комфорту.
Перед журі, до складу якого входили: голова журі – директор Юридичного інституту Ірина Сопілко; члени журі - заступник директора з навчальної роботи Ростислав Калюжний, заступник директора з навчально-методичної роботи Вадим Вишновецький, заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк, завідувачі кафедрами, завідувач методичним кабінетом та криміналістичною лабораторією, старший наставник, голова студради гуртожитку №13 стояло нелегке завдання – визначити серед десятків кімнат найкращу. Головними критеріями оцінювання конкурсу стали: санітарно-гігієнічний стан кімнати та умови для забезпечення навчання в ній. Члени журі були приємно здивовані кімнатами не лише дівчат, а й хлопців. У помешканнях дійсно затишно: усі речі знаходяться на своїх місцях, чисто «як удома», а це говорить про те, що побут - це не лише дівоча справа. Після обговорення та підведення підсумків журі оголосило результати конкурсу, у якому призові місця посіли: 1 місце – кімната 412б, 2 місце – 424а, 3 місце – 321а. Усі переможці були нагороджені призами. Вітаємо студентів, кімнати яких вразили членів журі!