5 грудня 2012 року на підтримку ініціативи Солом’янської районної адміністрації м. Києва про проведення заходів у навчальних закладах щодо попередження насилля в сім’ї, студенти Юридичного інституту провели науково-практичний семінар на тему: «Попередження конфліктів та насилля в сім’ї» у Київському електромеханічному технікумі залізничного транспорту ім. М. Островського.
Фахівцями високого рівня у сфері конфліктології та кримінального права зарекомендували себе студенти 4 курсу: Юлія Олексієнко, Наталя Панченко, Айна Халмурадова, Денис Микитюк, які не тільки чітко виклали зміст своїх доповідей, але й зуміли вичерпно відповісти на поставлені студентами та викладачами технікуму запитання. Викликає захоплення вміння наших юних медіаторів тримати аудиторію із 150-ти студентів старших курсів і надавати кваліфіковану допомогу у вирішенні конфліктів.