Вслід за групами ПР-105 та ПР-501 естафету прийняла ПР-401 група. 30 листопада 2012 р. студенти разом з наставником групи Олександром Чабахом відвідали виставку, що проходить в Pinchuk Art Centre в рамках конкурсу на здобуття першої глобальної міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років - Future Generation Art Prize 2012.
Експозиція даної виставки дала уявлення про нові тенденції та напрямки арт-діяльності нового покоління художників, посприявши тим самим загальному культурно-естетичному розвитку студентів, і внесла в буденне життя вихор емоцій забарвлених яскравими акварелями талановитих молодих митців. Художньо-естетичне виховання повинне закласти основу морально-етичного розвитку особистості, формуючи в ній, таке необхідне в нашому інформаційно-технічному суспільстві, відчуття вічного і прекрасного.