23 листопада 2012 р. студентки 4-го курсу Юридичного інституту отримали змогу відчути себе в ролі викладачів. Цього дня в гімназії «Введенській» №107 Подільського району м. Києва проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед школярів на яку Гапченко Ірина та Лейник Анна були запрошені в ролі спостерігачів та суддів.
Обидві студентки в школі й самі були учасницями таких олімпіад. Та як виявилося, відповідати на питання та розв’язувати юридичні задачі значно легше, ніж оцінювати роботу своїх, можливо, майбутніх колег. Недостатньо було просто застосувати отримані знання з основ правознавства, потрібно було ще й спробувати мислити як дев’ятикласник (саме роботи учнів дев’ятого класу їм довелося перевіряти). Близько 100 учнів 9, 10 та 11 класів отримали детальну інформацію про Національний авіаційний університет та переваги навчання в Юридичному інституті.