20 листопада 2012 року на виконання Плану заходів з нагоди проведення тижня безпеки дорожнього руху в Юридичному інституті відбувся круглий стіл «Безпека дорожнього руху в житті людини».
Відкрила засідання директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, яка представила учасників заходу та розповіла про Концепцію Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 р. Участь у засіданні круглого столу взяли Наталія Хміль – інспектор відділу ДАІ Солом’янського районного управління, старший лейтенант міліції; Оксана Іванова – інспектор з оформлення матеріалів ДТП відділу ДАІ Солом’янського районного управління; Оксана Кузьменко – доктор юридичних наук, професор, начальник кафедри адміністративного права і процесу НАВС, полковник міліції; Оксана Стрєльченко – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри адміністративного права Навчально-наукового інституту права та психології НАВС; завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники кафедри конституційного і адміністративного права, студенти 2 та 4 курсів. Під час засідання обговорювалися питання: обов’язки і права пішоходів та пасажирів; вимоги до водіїв мопедів і велосипедів; причини порушення правил дорожнього руху та шляхи їх усунення. Реалізація викладених пропозицій дасть можливість створити належні умови для зміни негативних тенденцій у сфері безпеки дорожнього руху та значно зменшити кількість трагедій на автошляхах України.