14 листопада 2012 року з нагоди відзначення Міжнародного дня студента в Юридичному інституті Національного авіаційного університету відбувся традиційний конкурс «Дебют першокурсника 2012». Цей захід чекав кожен студент ЮІ, очікуючи - що ж цього разу покажуть новачки? ... І вони не підвели!
У конкурсі взяло участь п’ять команд, які змагалися між собою в різних жанрах - хореографії, вокалі, театральному й оригінальному жанрах. Зал вибухав сміхом, свистом, оплесками - всі щиро раділи за те, що в дружню сім'ю інституту прийшли такі чудові, талановиті, енергійні студенти. Творчі номери студентів оцінювали члени журі: Ірина Сопілко – директор Юридичного інституту, Вадим Вишновецький – заступник директора з навчально-методичної роботи, Ігор Хорт – старший викладач кафедри кримінального права і процесу, Сергій Степура – заступник голови ППОСА НАУ, Віталій Гвоздецький – голова ТОСА НАУ, Юлія Тимошенко – голова ТОСА ІМВ. Підсумовуючи загальні результати «Дебюту першокурсника 2012» вони відзначили, що оцінювати конкурси та визначати лідерів було дуже важко, тому що всі учасники продемонстрували високий рівень професійної майстерності, але все-таки 1 місце зайняла група ПР-105, 2 місце – група ПР-103, 3 місце – група ПР-102. Дирекція інституту та профспілковий комітет НАУ нагородили переможців дипломами та солодкими подарунками. Всім учасникам побажали подальших перемог, а присутні в залі глядачі і вболівальники подякували оплесками за чудово проведений час.