15 квітня 2019 року на Юридичному факультеті відбулося чергове засідання комісії з якості.
Комісія з якості обговорила динаміку профорієнтаційних заходів, які проводяться науково-педагогічним складом кафедр у порівнянні з попереднім навчальним роком та підвела підсумки проведеного науково-методичного семінару «Особливості розвитку вищої освіти в сучасних умовах».
Було виокремлено пріоритети розвитку освіти, вказано на необхідність практичного реформування освітньої системи в цілому, і вищої освіти, зокрема.
По завершенні засідання комісія ухвалила відповідні рішення щодо вдосконалення інформаційної та рекламної діяльності за кордоном з метою надання освітніх і наукових послуг.