25 жовтня студенти групи ПР-101 Юридичного інституту здійснили пішу прогулянку по осінньому стародавньому місту і оглянули важливі з великою історією пам’ятки Києва: головну браму стародавнього Києва – Золоті ворота та відвідали експозицію, присвячену історії їх будівництва, функціонування та реконструкції.
Не оминули і Софійську площу – постійне місце збору киян з суспільно-значимих подій. Ознайомилися з територією Собору Святої Софії, збудованого Ярославом Мудрим на честь перемоги над печенігами на тому місці, як стверджує легенда, де відбулася битва. Студенти дізналися, що цю пам’ятку архітектури і монументального живопису ХІ-ХІІІV ст., одну з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі, занесено у перелік світових багатств «ЮНЕСКО». Також оглянули пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому – один із символів Києва, урочисто відкритий 1888 р. на Софійській площі в рамках святкування 900-річчя Хрещення Русі. Завершенням прогулянки стало відвідання однієї з найдавніших площ міста – Михайлівської, сформованої у ХІІ ст. перед в’їздом до Михайлівського Золотоверхого собору. Студенти дізналися, що за часів незалежної України зруйновані на площі пам’ятки, було відбудовано, а площі повернуто історичний вигляд. Зокрема, в 1996 р. відновлено пам’ятник княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозваному та просвітителям Кирилу і Мефодію. Саме піші прогулянки по Києву дозволяють не оминути те цікаве, що зустрічається в кожній історичній частині Києва майже на кожному кроці.