В I семестрі 2018-2019 н.р. студенти академічних груп ПР-106 та ПР-206 Юридичного факультету у супроводі наставника Оксани Миронець відвідали пам’ятник Б.Є. Патону.
Студенти дізналися, що у 1982 році практично у центрі Києва було встановлено бюст з граніту та бронзи великому українському та радянському вченому в галузі металургії і технології металів, доктору технічних наук, професору Б.Є. Патону.
Особливо студенти були приємно здивовані тим, що і до нині цей дослідник залишається єдиним киянином, високі досягнення якого у науковій сфері були увіковічнені.
Відвідування таких місць несе в собі не лише культурно формуючий вплив на молодь, а й сприяє підвищенню їх загального рівня свідомості та обізнаності.