16 жовтня 2012 року в Юридичному інституті стартував студентський проект «День дорослого життя в ЮІ», метою якого було сприяти формуванню в учнів уявлення про студентське життя та вибір майбутньої професії.
Учасниками заходу стали 40 старшокласників середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва: Київської гімназії № 154, Ліцею митної справи ім. Г. Ващенка № 144, cередньої загальноосвітньої школи № 12, спеціалізованої школи з поглибленим вивченням російської мови та літератури ім. О. Білаша № 24, спеціалізованої школи №159 з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізованої школи № 271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Студенти інституту провели учням екскурсію та ознайомили їх з Національним авіаційним університетом і Юридичним інститутом. Також старшокласники відвідали заняття згідно складеного для них розкладу: лекцію з навчальної дисципліни «Кримінальне право» (д.ю.н., професор Лихова С.Я.), судові дебати з «Господарського процесу» (к.ю.н., доцент Корчак Н.М.), практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» (завідувач криміналістичної лабораторії Грекова Л.Ю.). Останньою в розкладі була година корпоративної культури, на якій директор Юридичного інституту Ірина Сопілко розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, та специфіку навчання в НАУ, а також вручила учасникам проекту сувенірну продукцію з логотипами НАУ та ЮІ.