У рамках проведення щорічного осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва, дирекція Юридичного інституту та студенти відгукнулись на прохання Київської міської державної адміністрації та КП «Плесо» взяти участь у суботнику, який відбувся 13 жовтня 2012 року в зоні відпочинку біля озера Вербне, що розташоване по вул. Приозерній Оболонського району.
Більшість студентів, які прийшли на суботник, вперше відвідали дану місцевість та були вражені чистотою водоймища. Озеро Вербне велике і досить глибоке. В деяких місцях його глибина сягає 22 метрів. У ньому водиться декілька видів рідкісних риб. Студенти ЮІ провели прибирання прибережної території біля озера, старанно прибирали листя, збирали сміття, вирубували бур’яни. За годину прибирання було зібрано десяток пакетів зі сміттям. Разом зі студентами до акції долучилися заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк та старший наставник Олена Макеєва. Дирекція інституту вдячна всім, хто відгукнувся на пропозицію, витративши свій вільний час для благородної мети. Зважаючи на результати роботи, ми з гордістю можемо сказати, що зробили свій доброчинний внесок у благоустрій міста Києва.