В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю ОСС ВНЗ Солом’янського району на базі НТУУ «КПІ» 5 жовтня 2012 року відбувся Відкритий кубок ректора НТУУ «КПІ» з футзалу. Представником від студентства Національного авіаційного університету була команда Студентської ради НАУ.
Увесь Юридичний інститут активно вболівав за нашу команду, адже на воротах стояв студент групи ПР-402 ЮІ – Роман Кенц, який вже не вперше захищає честь як Юридичного інституту, так і Національного авіаційного університету на подібних змаганнях. В результаті жеребкування на полі довелось зустрітися запеклим конкурентам – СР КПІ та СР НАУ. Гра була надзвичайно напружена та цікава. І хоча матч завершився не на нашу користь, усі залишилися задоволеними.