1 жовтня в Юридичному інституті вперше в цьому навчальному році відбулось засідання Центру медіації, мета якого попередити протиправні діяння в молодіжному середовищі.
На засіданні Центру медіації були заслухані доповіді студентів групи ПР-204: Бурак Катерини-Марії на тему «Молодь і культура мовлення» та Толкача Олександра на тему «Тютюнопаління та його шкідливі наслідки». У своїх виступах студенти розглянули проблемні питання моральних цінностей серед молоді, оскільки саме на плечах молоді лежить відповідальність за майбутнє нашої країни; зауважили на необхідності шанобливого ставлення до рідної мови. Також розглянули питання тютюнопаління як одну з найсерйозніших медикосоціальних проблем, вказали на спільні риси наркотичної і нікотинової залежності та необхідності проведення профілактичної роботи серед молоді щодо пропаганди здорового способу життя. Дослідження процесів, які відбуваються в середовищі молоді є особливо актуальним, оскільки молодь є найбільш мобільним елементом суспільства, від якого залежить не тільки процес відтворення населення країни, але й збереження культурних традицій. Ознайомитися докладно з доповідями студентів можна в рубриці «Молодь і закон» на сайті Юридичного інституту: www.law.nau.edu.ua