8 жовтня 2018 року в Центрі культури та мистецтв відбувся традиційний конкурс «Дебют першокурсника - 2018» Навчально-наукового юридичного інституту.
Свої таланти перед глядачами продемонстрували шість команд, які показали високий рівень підготовки, креативність ідей, акторське мистецтво, стильні образи та впевненість на сцені. Першокурсники протягом 20-25 хвилин проявляли свої таланти у формі виконання певних кіножанрів: детектив, бойовик, комедія, драма, жахи та фентезі.
Творчі номери студентів оцінювали члени журі: Ірина Сопілко - директор Навчально-наукового юридичного інституту; Євгеній Бульда – помічник ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Ярослав Гаркавко – переможець конкурсу «Кубок ректора НАУ» (2015 р.); Єгор Часновський – голова Студентської ради НАУ; Іван Якименко – екс-голова Творчого об’єднання студентів та аспірантів НН ЮІ, трьохразовий чемпіон команди «Студентська весна» (2016-2018 рр.); Крістіна Текєджанова - голова профбюро НН ЮІ.
Після останнього виступу команди, члени журі мали лише декілька хвилин, щоб визначитися з переможцями.
За результатами підрахунку голосів, 1 місце зайняла група ПР-104, 2 місце - група ПР-101, 3 місце - група ПР-103. У номінації «Найкраща чоловіча роль» перемогу отримав Олександр Кравчук (ПР-104), «Найкраща жіноча роль» – Богдана Старенченко (ПР-105), «Найкращий творчий номер» – група ПР-101, «Найкращі мініатюри» – група ПР-103, «Найкращий сюжет» – група ПР-106.
Дирекція інституту та профспілковий комітет НАУ нагородили переможців дипломами та солодкими подарунками.