18 жовтня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інститут НАУ провели навчальний тренінг на тему «Що має знати молодь про Євроантлантичну інтеграцію України?».
Під час тренінгу студенти 1-го курсу НН ЮІ розв’язували проблеми, пов’язані із процесами євроінтеграції України. Окрім нової інформації учасники мали можливість висловити власну позицію щодо позитивних та негативних наслідків вступу України до ЄС. Зокрема, в ході обміну думками, було з’ясовано, що молоді люди потребують більшого інформування щодо переваг Угоди про асоціацію з Європейським Союзом для України та щодо стану виконання Україною даної Угоди.
Тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в університеті. Саме такий вид спілкування сприяє розвитку групової динаміки та міжособистісних взаємин в студентському колективі, робить процес пізнання для першокурсників цікавим та різноманітним.