28 вересня та 5 жовтня 2018 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Іриною Толкачовою в загальноосвітніх навчальних закладах № 4 та № 12 м. Вінниці проведено бесіду на тему «Правильний вибір професії - це запорука успішного майбутнього» та в Гуманітарній гімназії № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Вінниці проведено тематичну бесіду «Іншомовна підготовка студентів-юристів – шлях до успішного майбутнього».
Мета профорієнтаційних зустрічей – доведення інформації старшокласникам про перспективи отримання освіти в Національному авіаційному університеті як одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.
У ході бесід ознайомлено учнів з професією юриста та можливостями отримання повної вищої юридичної освіти за спеціальністю 081 «Право» у Навчально-науковому юридичному інституті, у тому числі за англомовним проектом.
Наприкінці заходів старшокласникам роздано інформаційні буклети Національного авіаційного університету та Навчально-наукового юридичного інституту.