28 вересня 2018 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту під керівництвом доцента кафедри цивільного права і процесу Ганни Грабовської провели правову вікторину «Знай свої права» для старшокласників Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва.
Мета заходу - формування правового світогляду в школярів, який включає систему теоретичних поглядів на права, і на цій основі відповідну активну позицію підлітків у реалізації прав у житті.
«Зміни в суспільстві передбачають переоцінку ролі дитини в ньому. Сьогодні потрібні соціально зрілі, з власною позицією особистості, тому актуальним питанням в нашій державі є обізнаність учнями своїх прав та обов’язків», - зазначила Ганна Грабовська під час виступу.
Наприкінці зустрічі старшокласники активно долучилися до обговорення прав та обов’язків дитини.