На подальше виконання плану заходів Юридичного інституту по відзначенню Дня партизанської слави, 22 вересня студенти групи ПР-101 відвідали парк культури та відпочинку «Партизанська Слава» і Музей партизанської слави, розташований на території парку.
У ході екскурсії вони ознайомилися з цікавими експозиціями музею, що висвітлювали розгортання партизанського руху на Україні в роки Великої Вітчизняної війни, відображали героїчну боротьбу київського підпілля в роки нацистської окупації та роль партизанів у форсуванні Дніпра при визволенні столиці України від гітлерівців восени 1943 року. Взявши участь в урочистому мітингу та церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку на честь бойової співдружності партизанських бригад у боротьбі проти фашистських загарбників, студенти зі словами глибокої вдячності та шани привітали ветеранів зі святом листівками і квітами! З метою всенародного вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті, студенти ЮІ створили алею «Слави учасників партизанського руху», з якою можуть ознайомитись всі бажаючі в 1 корпусі НАУ (4 поверх, Юридичний інститут).