20 вересня в Юридичному інституті відбулась справжня студентська посвята першокурсників. Одна справа – офіційна посвята Дирекцією інституту, зовсім інша – Студентською радою.
Як вже повелося в Юридичному інституті, посвята для «мінусят» стала несподіванкою. В аудиторії, до якої першокурсники прийшли на позачергову лекцію, не на жарт вирували пристрасті. Були там і «підставні» першокурсники, і СБ НАУ, і жартівлива клятва першокурсника, і традиційне обливання водою. Безліч позитивних емоцій та сміху, фотографування на пам'ять… ось так і стали першокурсники повноправними членами дружньої родини Юридичного інституту!