18 червня 2018 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту відвідали Науково-технічну бібліотеку Національного авіаційного університету (НТБ НАУ), яка є однією з найбільших бібліотек ВНЗ м. Києва та найбільшою в галузі цивільної авіації України.
Науково-технічка бібліотека є місцем зустрічей студентів з науковцями, діячами літератури та мистецтва, де проводяться читацькі конференції та літературно-тематичні вечори. Фонд бібліотеки укомплектований літературою з тематики усіх навчальних дисциплін НАУ. У ході проведення заходу першокурсники відвідали: читальний зал гуманітарної літератури, періодичних видань, зал літератури з українознавства та зал електронних каталогів. Працівники бібліотеки детально розповіли історію, структуру та правила користування бібліотекою. Студентам було запропоновано великий вибір юридичної літератури, якою вони можуть користуватися під час написання курсових, наукових та дипломних робіт. «Відвідування бібліотек, читання літератури сприяє особистому та професійному зростанню», - зазначили студенти після проведення екскурсії.