12 червня 2018 року Навчально-науковий юридичний інститут відвідав професор міжнародного права Лімського університету (Перу), адвокат Мігель Капунаі Реатегаі.
У ході зустрічі висловлене щире бажання у налагодженні співпраці з закладами вищої освіти та юридичними установами Перу, що сприятиме поглибленню знань необхідних для сучасного ринку праці та у пошуку подальших наукових контактів. Професор розповів студентам про те як вибудував власну кар’єру, захистив дисертацію і здобував адвокатське посвідчення, ознайомив їх із колом наукових та практичних інтересів, пов’язаних із митним, підприємницьким та корпоративним правом. «Важливо для професійної діяльності реагувати на виклики, які готує мінлива економіка й суспільство, що постійно розвивається та змінює свої потреби, для того, щоб швидко адаптувати формат свого бізнесу та себе як фахівця до вимог часу», - зазначив Мігель Капунаі Реатегаі. На завершення адвокат висловив сподівання на продовження дружніх, наукових та освітніх проектів між університетами України та Перу. Обговорено також питання співорганізації науково-освітніх заходів та опублікування наукових статей у періодичних виданнях, засновниками яких є університети Перу та НАУ.