23 травня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбувся конкурс студентських мультимедійних проектів «Національний авіаційний університет – це звучить гордо!», приурочений 85-річчю Університету.
У заході взяли участь студенти першого курсу, які протягом ІІ семестру працювали над власними творчими проектами та продемонстрували вміння виголошувати промови, презентуючи свої розробки. Оцінювали вміння та таланти студентів журі у складі: Ірини Сопілко - директора ННЮІ, д.ю.н., доцента, Ростислава Калюжного - відповідальної особи за науково-методичну роботу, д.ю.н., професора, Світлани Головко - к.і.н., доцента, Лілії Грекової - завідувача навчально-методичної криміналістичної лабораторії, Людмили Шапенко - асистента кафедри теорії та історії держави і права. Яскраве враження на глядачів справили відеопрезентації, підготовлені студентами груп ПР-103 (І місце), ПР-104 (ІІ місце), ПР-101 та 102 (ІІІ місце). Особливо зворушливими стали слова першокурсників про те, чому вони обрали саме НАУ: «Тут вони відкрили для себе нові знання, зустріли мудрих викладачів, знайшли нових друзів, долучилися до світу науки, здобули перші перемоги у престижних конкурсах «Студентська весна», «Міс – НН ЮІ», «Найрозумніший першокурсник»». З ювілеєм, наша рідна, вічно юна ALMA MATER!