19 квітня 2018 року студенти академічної групи ПР-302 Навчально-наукового юридичного інституту разом із наставником Юлією Ланцедовою відвідали Києво-Печерську Лавру.
Правники мали можливість побувати в Дальніх та Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври, в яких покояться мощі преподобних ченців Печерських, а також у підземних храмах, келіях ченців-затворників. Незабутнє враження на усіх присутніх справила Діамантова Писанка, яка розміщена на території Лаври, прикрашена маленькими дзеркальними частинками в мозаїчній техніці. У ході екскурсії майбутні правники також дізналися про таємниче життя монахів Лаври, історію її створення та роль у суспільному розвитку. Києво-Печерська Лавра є фортецею православ'я, духовним маятником, що несе всьому світу істину про Христа-Спасителя.