16 квітня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулася зустріч студентів з адвокатом, професійним юристом у сфері податкового та адміністративного права, партнером юридичної фірми «SDM Partners» – Феліксом Ароновичем.
Під час лекції на тему “Сучасні можливості працевлаштування юристів в Україні: приватна практика та адвокатські об'єднання” адвокат наголосив на необхідності засвоєння студентами під час навчання не тільки теоретичних засад юридичної діяльності, а й здобуття ними фахових практичних навичок, удосконалення знань з іноземних мов, що дозволить надавати юридичні послуги зарубіжним компаніям і представництвам, приватним клієнтам. Проведення зустрічей такого характеру допомагає студентам отримувати цінну та корисну інформацію про можливості працевлаштування юристів, а також практичні вміння та навички, що необхідні майбутнім молодим фахівцям для ефективної професійної реалізації на сучасному ринку праці.