11-13 квітня 2018 року на базі Запорізького національного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство».
За результатами проведення даного етапу команда Навчально-наукового юридичного інституту НАУ, яку представляла студентка 3 курсу Олена Хомченко посіла друге місце. В індивідуальному турі наша студентка-відмінниця підтвердила свій статус бронзової призерки та отримала Диплом ІІІ ступеня. Не дивлячись на втому, Олена поділилася своїми приємними враженнями про отриманий досвід від олімпійських перегонів, нові знайомства та позитивні емоції від спілкування з елітою студентської юридичної молоді. Дуже приємно, що наші студенти уже декілька років поспіль не просто приймають участь в олімпіаді, а й показують високий рівень теоретичних знань, фаховості, креативного та творчого підходу до вирішення поставлених завдань, що є вагомим підтвердженням високого рейтингу Навчально-наукового юридичного інституту НАУ.