28 березня 2018 року доцентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового юридичного інституту Назаром Малярчуком здійснено відрядження до м. Березань Київської областы для проведення профорієнтаційної роботи.
У ході проведення зустрічі, старшокласникам, яких на «ярмарок професій» завітало понад 100 чоловік, представлено Національний авіаційний університет, зокрема Навчально-науковий юридичний інститут. Подібні заходи дають гарну можливість абітурієнтам та батькам ознайомитись із особливостями університету та його структурними підрозділами, отримати відповіді стосовно особливостей вступу, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів. Родзинкою для школярів стала інформація щодо можливості навчання за англомовним проектом. На завершення «Ярмарки професій» абітурієнтів запрошено на День відкритих дверей Національного авіаційного університету, який відбудуться 21 квітня 2018 року.