11 вересня 2012 року у Юридичному інституті відбулася лекція професора Анатолія Тимченка на тему: «Партизанський рух в Україні у роки Великої Вітчизняної війни» присвячена Дню партизанської слави, що відзначається щорічно 22 вересня для вшанування пам’яті партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної війни.
Під час лекції студенти дізналися про людей, які пройшли найскладніші випробування, відстояли право інших на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Проведення подібних заходів сприяє вихованню в молодіжному середовищі почуття патріотизму та поваги до старших поколінь.