Упродовж чотирьох років Навчально-науковий юридичний інститут Національного авіаційного університету активно співпрацює з юридичним факультетом Запорізького національного університету щодо впровадження інноваційних форм і методів підготовки майбутніх фахівців права, проведення індивідуальної роботи зі студентами тощо.
Так, 26-27 березня 2018 року студенти Інституту разом із кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Ольгою Гусар, в рамках академічного обміну, ознайомились з особливостями освітнього процесу та методикою викладання дисциплін науково–педагогічними працівниками юридичного факультету Запорізького національного університету. Разом з тим, Ольга Гусар для студентів 2 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету продемонструвала інтерактивний стиль проведення лекційного заняття, який вона застосовує під час викладання навчальної дисципліни «Адміністративне право». Тема лекції «Адміністративно-правове регулювання в сфері цивільної авіації» неабияк зацікавила студентів. У ході спілкування та обміном інформацією студентів юридичного факультету ЗНУ було запрошено до участі в Міжнародній науково-практичній конференції до Дня науки «Молодіжний науковий юридичний форум», що відбудеться 17 травня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті НАУ.