4 квітня 2018 року доцентом кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового юридичного інституту Юрієм Корнєєвим та студентами 3-го курсу Оленою Хомченко, Ольгою Бузун у Київській гімназії №287 м. Києва проведено профорієнтаційний захід серед учнів 9-11 класів у формі лекції-презентації на тему «Екологічні права та обов’язки громадян України».
Екологічні проблеми, шо існують в повсякденному житті кожної людини на сьогоднішній день є дуже актуальними, так як територія України та місто Київ захлинаються у смітті, річки забруднюються стічними водами та скидами в них промислових відходів. Всі ці явища викликають стурбованість у громадськості, пересічних громадян та держави. У ході проведення лекції-презентації розглянуто основні права та обов’язки громадян стосовно забезпечення охорони навколишнього природного середовища, дотримання вимог екологічного законодавства України. Школярам у доступній формі роз’яснено юридичну відповідальність за порушення екологічного законодавства, а також акцентовано увагу на правову та екологічну свідомість кожного громадянина. Наприкінці зустрічі учнів Київської гімназії №287 м. Києва запрошено до участі в круглому столі на тему «Правові аспекти розвитку авіакосмічної галузі в Україні» (12.04.2018), приуроченому до Дня авіації та космонавтики.